EPK uudised 1/12

Taaskord hakkab talv ühele poole saama (kuigi hetkel aknast välja vaadates ei tahaks seda uskuda) ning peatselt alustame jälle uue hooajaga. Oleme kodulehele http://porsche-club.ee üles pannud ka esialgse kalendri üritustega, mis praeguseks hetkeks kindlalt plaanis on ning täiendame seda jooksvalt.

Hooaja alustamine 12.05 ja lõpetamine 6.10

Hooaja avamise ja lõpetamise oleme sellel aastal otsustanud teha lihtsamas vormis ning orienteerumise asemel teeme kaks “cruise”-i Eestimaa (või ka lähivälismaa) ilusatesse paikadesse ning lõpetame päeva õhtusöögiga. Muidugi saab olema õhtusöögi raames ka teatav võistlusmoment, et siiski hooaja MV etappide punkte koguda. Täpsemad detailid asukohtadest saadame piisava varuga enne ürituste toimumist, kuid kuupäevad saate juba omale kalendrisse lisada. Sellel aasta hooaja lõpetamisel toimub ka klubi uue juhatuse valimine.

Oodatud on kõik Porschega sõitjad, seega palume kõigil oma sõbrad-tuttavad Porsche omanikud kaasa kutsuda.

Suve suursõit 30.06 - 1.07

Muidugi ei ole me orienteerumise sõpru ära unustanud ning juunikuu lõpetame siiski juba klassikaks saanud formaadis – päevane võistlussõit, õhtusöök ja pidu ning ööbimine. Seekord viisime ürituse aga rohkem suve peale, et ilmad ilusamad ning sõidurõõmu rohkem. Lisaks annab see võimaluse ürituse raames põnevamaid ja kvaliteetsemaid võistlusi korraldada. Detailidest saadame kindlasti infot kui õige aeg kätte jõudnud.

Porsche White Nights 28 - 29.07

Üks põnevaim sündmus sellel hooajal on kindlasti 28-29. juuli toimuv Porsche White Nights sarja kolmas etapp, mille toimumiskohaks Rakvere linn ja seekord saab näidata oma Porsche valitsemisoskust linnatänavatel toimuval ~2,5 km pikkusel ringrajal. Võistlus käib Open Tracki sarjast tuttavalt kella vastu, kuid muul ajal avalikus kasutuses aeglaselt läbitavad linnatänavaid piiramatu kiirusega läbida saab kindlasti olema paljudele väga uutmoodi kogemus.

PWN on Porsche Classic Club Russland poolt välja mõeldud formaat kolmest üritusest, mille esimesed kaks etappi toimuvad vastavalt Tamperes 26-27.05 ning Sankt-Peterburis 15-16.06.  Täpsemaid detaile ning üritusele registreerumise võimalust on oodata peatselt ning sellest anname kindlasti teada nii mailitsi kui kodulehel.

EPK reis Euroopasse 2 - 13.08

Reisihuvilised on samuti kalendris oma kindla kuupäevavahemiku saanud ning sellel aastal on selleks 2-13. august ning peamiseks sihiks Nürburgring ning selle ümbrus. Üks põhilis kuupäeva valikukriteeriume oli samal ajal toimuv Oldtimer GP ning teiseks ankrupunktiks Nürburgringil sõitmisevõimalus. Sellise reisi korraldamine on päris keeruline ning aeganõudev tegevus, siis paluks kindlatel huvilistel juba praegu kontakteeruda peep.pihotalo@porsche-club.ee ning anda oma soovist teada.

Kohtume peatselt,
Margus Holland, Kristjan Pappa, Peep Pihotalo

Eesti Porsche Klubi   ·   www.porsche-club.ee   ·   club@porsche-club.ee